TEKSAN Fabrikamız

Teksan Hidrolik rakor ailesi olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına her geçen gün ilerleyen teknolojiye katkı sağlamak ve tüm teknolojik gelişmeleri firmamıza uyarlayarak  büyüme ye ve gelişmeye devam etmekteyiz.

Sincan Organize Sanayi Bölgesinde  (Sincan OSB’de) 10,000 m2 kapalı alan yeni fabrikamızla artan kapasitemiz ve deneyimli teknik kadromuz ile AR-GE çalışmalarımızı güçlendirmekte, üretimimize üst düzey kalite anlayışı getirmek için çalışmaktayız. Kaliteye önem veren, yenilikçi, güven ve deneyimi bir arada sunan, en önemlisi sizlerin beklentilerini memnuniyete çevirmeyi ilke edinmiştir.

Yeni fabrikamız ve mevcut üretime ilave  olarak son teknolojiye uygun makine parkurumuzla  sektöründe  daima gelecek planlamasıyla siz değerli iş ortaklarımızla ilerlemek gururunu yaşamaktan onur duyacağız.

 

Ana faaliyet alanlarımız ;

  • hidrolik hortum rakorları
  • hidrolik bağlantı elemanları
  • hidrolik hortum montaj makineleri
  • otomotiv ve savunma sanayi  yedek parçaları (rakorlu hortum,şekinlendirilmiş boru,hidrolik hortum ,su hortumları,hava hortumları,vs)

 

teksan_fabrika

Sincan Organize Sanayi Bölgesinde (OSB) bulunan yeni fabrikamıza taşınmış bulunmaktayız,yeni fabrikamızın tüm Teksan Hidrolik ailesine hayırlı olmasını dileriz